Telefon737 520 104

CoolPets gelová chladící podložka Tropical Flamingo 60cmPředpokládané datum odeslání: 06.02.2023
Po odeslání Vám bude zboží ve většině případů doručeno následující pracovní den.


  • Cena: 799 Kč

  • bez DPH: 660 Kč


Gelová chladící podložka Tropical Flamingo

Hledáš příjemné a bezpečné ochlazení? Tak dlouho nepřemýšlej a utíkej se natáhnout na chladící podložku CoolPets Premium Tropical, ta tě ochrání před vedrem.

V letních dnech je nutné našim psím kamarádům zajistit dostatek tekutin a také místo kde má možnost se zchladit. Psi mají jinou termoregulaci než my lidé, a proto je velice důležité neriskovat jejich přehřátí. Především ve vozidlech a jiných dopravních prostředcích je toto riziko nejvyšší.

Chladící gelová podložka CoolPets Premium Tropical zajistí vašim psům bezpečné a kvalitní ochlazení.

Gel uvnitř podložky je vytvořen tak, aby reagoval na stlačení. Jakmile si na podložku pes lehne a vytvoří na ni tlak vahou svého těla, gel uvnitř podložky začne chladit. Následně je asi o 10-15°C chladnější než okolní teplota a je účinná asi 3-4 hodiny. Nemusíte ji tedy dávat do lednice nebo mrazáku předtím než ji použije. Když pes vstane, je podložka po 30 vteřinách "odpočinku" od tlaku opět reaktivovaná a připravená znovu k použití. Pokud podložku nepoužíváte, uložte jí do stínu, kam nemíří přímé slunce.

Proč chladící podložky CoolPets Premium Tropical lepší než ostatní?

  • Netekoucí vysoce účinný chladící gel:

CoolPets jsou jediné chladící podložky na trhu vybavené netekoucím gelem. Naše chladící podložka má extrémně vysoký podíl chladícího gelu, ve většině případů až o 20% více než ostatní značky. Větší množství gelu chladí rychleji, účinněji a déle. Kromě toho nabízejí vašemu domácímu mazlíčkovi mnohem větší pohodlí díky stálému rozložení tlaku. Podle hmotnosti zjistíte, zda jde o vysoce kvalitní chladicí podložku.


  • Rozložení gelu pomocí přepážek:

Podložka má v sobě záchytné body, aby byl gel v podložce stále rovnoměrně rozmístěn a byl tak vždy pod tlakovými body vašeho psa.

Kromě většího pohodlí nabízí také větší chladicí účinek než jiné gelové podložky, které obsahují pouze jednu nebo dokonce vůbec žádné části, kde gel stéká nebo je vytlačován ležícím psem do stran.


  • Protiskluzová spodní vrstva:

V důsledku vysokého teplotního spádu může dojít ke kondenzaci vody pod podložkou. Díky protiskluzové úpravě na spodní straně zůstává chladící podložka na správném místě!


  • Zesílený a velmi odolný povrchový materiál:

Chladící podložka CoolPets Premium Tropical má o 30% silnější vnější vrstvu z polyesteru, a proto je extrémně pevná a odolná proti opotřebení, přesto její povrch zůstává příjemný.


  • Čištění a údržba:

Podložku lze díky husté polyesterové vrstvě snadno čistit hadříkem, materiál do sebe neabsorbuje špínu. Tyto podložky a jejich náplně nejsou toxické. Pokud je podložka netěsná nebo poškozená, doporučujeme ji vyměnit za novou, kvůli správné funkci.


Výhody chladící podložky CoolPets Premium:

- jsou to jediné chladicí podložky na trhu vybavené netekoucím gelem

- vysoký obsah gelu

- gel chladí rychleji, lépe a déle než podobné podložky

- pohodlné na použití (aktivní 3 - 4 hod)

- chladí na principu stlačení

- rychlá reaktivace (cca po 30 vteřinách)

- protiskluzový spodní povrch

- odolná proti opotřebení (o 30% silnější)

- snadno udržovatelná

- k použití nepotřebujete elektriku, mrazák, ledničku

- nehrozí prochladnutí

- netoxická výplň


Velikosti: průměr 60cm

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: Coolpets Premium gelová chladící podložka, Chladící sortiment, Chladící podložka, Coolpets