Telefon737 520 104

Dromy Játřík 1500 g

  • Výrobce: Dromy
  • Dostupnost:1 - 2 Dny


Předpokládané datum odeslání: 30.01.2023
Po odeslání Vám bude zboží ve většině případů doručeno následující pracovní den.


  • Cena: 681 Kč

  • bez DPH: 592 Kč


Dromy - Játřík

Doplňkové krmivo pro koně je zaměřeno především na detoxikaci a regeneraci organismu a odvod kyselin, toxinů a balastních látek z těla.

Aktivuje hlavní detoxikační okruhy - játra, ledviny, plíce, tlusté střevo.

Doporučuje se užívat po léčbě ATB, NSAD, zánětech trávicího traktu, pooperačních a poúrazových stavech, vysoké sportovní zátěži, ekzémech, alergiích, kožních onemocněních. Vhodné pro stresované a starší koně.

Biologicky aktivní komplex zlepšuje využití látek obsažených v krmné dávce, podporuje a zkracuje medikamentózní léčbu, zlepšuje trávení, peristaltiku žaludku a střev.

Fyzická i psychická pohoda koně úzce souvisí se zdravým zažíváním a správnou funkcí jater. Ostropestřec mariánský extrakt - obsahuje velké množství aktivních látek - silybin, silydianin, silychristin, chrání a posiluje jaterní buňky a podporuje jejich obnovu.

Je mocným antioxidantem, brání poškození buněk a zlepšuje trávení tuků.

Yucca shidigera extrakt - příznivě působí na metabolismus buněk vylučujících trávící enzymy, zlepšuje zažívání, využití a vstřebávání potravy.

YEA SACC ®1026 - živá kvasinková kultura - probiotické mikroorganismy pro obnovu přirozené rovnováhy střevní mikroflóry a podporu vstřebávání živin.

Ascophyllum nodosum - přírodní zdroj vitaminů, organicky vázaných prvků.

DL- methionin - detoxikační i antioxidační aminokyselina, zdroj nezbytné síry, pomáhá z organismu odstraňovat volné radikály a těžké kovy.

Urtica dioica - Kopřiva dvoudomá - má zcela mimořádné působení na metabolizmus a fyziologické funkce, zlepšuje látkovou výměnu, napomáhá při čištění organismu, zejména v oblasti krve, ledvin a jater, působí pozitivně při nedostatku železa v krvi.

Doplňkové krmivo v granulované formě pro: podporu regeneraci jater, podpora detoxikace organismu po sportovní sezóně, indikace po onemocnění, aplikaci ATB, NSAID, pro koňské seniory


Složení v kg: ostropestřec mariánský plod, nigella sativa, curcuma longa L., YEA-SACC ®1026, řepík lékařský, kopřiva dvoudomá, Silymarin extrakt, heřmánek lékařský, ascophyllum nodosum, Yucca shidigera extrakt , pampeliška kořen, DL-methionin.

Zootechnické doplňkové látky v 1 kg:

Látky zvyšující stravitelnost, stabilizátor střevní flóry, mikroorganismy:

Saccharomyces  cerevisiae CBS 493,94 -1x1011CFU/1 kg.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: aminokyseliny: DL-methionin 2 9000 mg.


Doporučené dávkování: 75 g na den pro koně o hmotnosti 550-600 kg.

Balení: 1500 g

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: Dromy kůň, Doplňky pro koně, Lékárnička, Detoxikace, Regenerace