Telefon737 520 104

Dromy jáhlový mix se zeleninou 1000 g

  • Výrobce: Dromy
  • Dostupnost:Na skladě


Předpokládané datum odeslání: dnes 27.01.2023
Po odeslání Vám bude zboží ve většině případů doručeno následující pracovní den.


  • Cena: 199 Kč

  • bez DPH: 173 Kč


Dromy Instantní jáhlový mix se zeleninou

se používají pro zhotovení přílohy, krmné dávky pro psy krmené syrovou stravou BARF. Jsou dobře stravitelné, výživné a velmi chutné. Mají velmi příznivý poměr živin blížící se doporučovanému poměru bílkovin, sacharidů, tuků s vyšším podílem esenciálních aminokyselin. Jáhly jsou významnějším zdrojem vitaminů než ostatní obilniny, svojí nutriční hodnotou se vyrovnají ovesným vločkám.

Jedná se o bezlepkovou potravinu. Jáhly mají příznivý poměr bílkovin (12 %), tuků (4 %) a sacharidů (68 %). Důležitý je obsah vitaminů B1 a B2, minerálních látek, zvláště draslíku, hořčíku, železa, zinku, fosforu, mědi a vysokým podílem křemíku podporují kvalitu srsti a pokožky. Je to jediná zásaditá obilovina, která je vhodná při žaludečních obtížích. Předností této instantní přílohy je vysoká nutriční hodnota, lehká stravitelnost, obsah vlákniny, vitamínů a minerálů.

Složení

instantní jáhlové vločky, mrkev obecná, pastinák setý, celer bulvový, pór letní, petržel zahradní kořen, petržel zahradní nať.

Použití

Instantní jáhlový mix se zeleninou je možné připravit, zalitím horkou vodou a po té ohřát, v přiklopené nádobě v mikrovlnné troubě. 

Jednu odměrku = ± 50 g zalijte dvojnásobným množstvím vody  - 200 ml a nechte bobtnat. 

Konečná hmotnost přílohy je součtem přílohy a vody = cca ± 250 g.

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

DOPRAVA ZDARMA
Dromy Balancer BARF 8 in 1 2900g

Tagy: Dromy, Doplňky stravy, BARF, Psi