Telefon737 520 104

Dromy Devil's Flex 120 tbl.

 • Výrobce: Dromy
 • Dostupnost:Na skladě


Předpokládané datum odeslání: 30.01.2023
Po odeslání Vám bude zboží ve většině případů doručeno následující pracovní den.


 • Cena: 547 Kč

 • bez DPH: 476 Kč


Dromy Devil´s Flex

Každé onemocnění kloubů a měkkých tkání je často doprovázeno vznikem zánětu a bolesti. Zánět a bolest dále vedou k omezení hybnosti, dochází k otokům měkkých struktur, zmnožení kloubní tekutiny, která způsobuje otok kloubu. Díky zánětu je okolí kloubu více prokrvené, teplejší a bolestivé. Pokud se v tomto stadiu nepodaří zánětlivý proces zastavit, může dojít až k poškození chrupavky. Souběžně může docházet ke ztuhnutí a úbytku svalové tkáně zejména v okolí nosných kloubů.

Devil´s flex nabízí kombinaci aktivních látek, které účinně působí na zmírnění symptomů zánětlivých a degenerativních procesů pohybového aparátu.

Rostlinný extrakt Devil´s claw - Harpagophytum procumbens vykazuje protizánětlivé, protirevmatické, analgetické účinky, je vhodný téže při myalgii a fibróze. 
Tyto vlastnosti rostlinné drogy byly uznány  Britskou farmakologickou společností (British Pharmacopoeia).

Extrakty Boswellie serraty, Yuccy shidigery a sirných sloučenin MSM se výrazně podílejí na eliminaci zánětu. Účinek extraktů je velmi rychlý a nastupuje obvykle do 5-ti dnů od počátku podávání. Mechanismus jeho působení je podobný jako u nesteroidních anti-revmatik, je bezpečný a nemá negativní účinky na trávicí trakt a je velmi dobře snášen.
 

Kaštan koňský a Přeslička rolní podporují lymfatický a oběhový systém,  působí protizánětlivě a urychlují vstřebávání otoků vzniklých po poranění.
 

Vitamin C posiluje buněčné stěny, chrání před poškozením kapilárních cév,  podporuje tvorbu kolagenu, napomáhá udržovat dobrý stav vaziva a podporuje hojení ran.
 

Hořčík v organické formě je nezbytný pro tvorbu kostí a důležitý v procesu srážení krve, pro normální činnost nervů a svalů, přináší uvolněnost tkání, orgánů, napomáhá při bolestivém svalovém napětí.

Doporučujeme podávat - pro účinnou regeneraci poúrazové a pooperační péče o pohybový aparát, při ztuhlosti a snížení pohyblivosti u starších jedinců, u psů u kterých bylo diagnostikováno degenerativní onemocnění pohybového aparátu.
 

Obsah účinných látek v 5tbl.

 • Boswellia seratta extrakt                    600 mg
 • MSM - methylsulfonyl methane          400 mg
 • Harpagophyt procumbens extrakt       200 mg
 • Yucca shidigera extrakt                     200 mg
 • Hořčík – organická forma                    20 mg
 • Kaštan koňský extrakt                        20 mg
 • Přeslička rolní extrakt                         20 mg
 • Vitamin C s postupným uvolňováním   12 mg

Složení

mikrokrystalická celulóza, Boswellia serrata extrakt, MSM - methylsulfonylmethan, dihydrogenfosforečnan vápenatý, Harpagophyt procumbens extrakt, Yucca shidigera extrakt, Khei chelate Mg, Kaštan koňský extrakt, Přeslička rolní extrakt, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, kyselina L- askorbová s postupným uvolňováním.

Dávkování pro psa o hmotnosti 15 kg
4 tablety denně po dobu 20 dnů, po té pokračovat ve sníženém dávkování 2 tablety denně. 
Podávejte denně po dobu 2 měsíců. U chronických stavů je možné nepřetržité podávání.
Nepoužívejte v průběhu březosti a laktace.

Způsob použití - Tablety se podávají dle doporučeného dávkování přímo do tlamy,případně je lze přidávat do krmení. Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: Dromy, Doplňky stravy, Psi, Lékárnička, Klouby, Pohybový aparát, MSM