Telefon737 520 104

Buldočí boudička

  • Cena: 4 290 Kč

  • bez DPH: 3 545 Kč

Dostupné možnosti


Buldočí boudička

Nadčasovost oblých tvarů společně s dřevěným průčelím s různými barvami laku jsou hlavními designovými prvky, které zdobí boudičku, která bude oblíbeným místem odpočinku Vašeho pejska, neboť je zhotovena z kartonu, který skvěle izoluje teplo i hluk, takže pejskům dopřává klid a pohodlí. Střecha boudy ukrývá odkládací prostor s poklopem, kam můžete schovat například vodítko, hračky, nebo cokoliv jiného.

  • délka: 70 cm
  • šířka: 47 cm
  • výška: 48 cm

Karton má nejen skvělé tepelné izolační vlastnosti, ale také skvěle tlumí zvuk, poskytuje tak pejskovi tolik důležitý klid a navíc je prodyšný. Celou boudičkou či pelíškem tak neustále proudí čerstvý vzduch


100% český výrobek, nejpevnější vlnitá lepenka na trhu

Ekologický materiál, certifikát FSC

Lakováno olejem OSMO na bázi přírodních látek

Originální konstrukce a design

Vlastní návrh a výroba


Tyto produkty jsou dílem strojové přesnosti a ruční poctivosti. Díky strojovému řezu jsou všechny výrobky kvalitní a dostatečně bytelné, ruční prací pak věnuje český výrobce zvláštní péči jednotlivým kusům. Každý výrobek je proto originál. Vše se vyrábí z ekologických, zdravotně nezávadných materiálů. Použitý karton je ten nejpevnější na trhu, oblíbené březové dřevo krásně vypadá a skvěle se s ním pracuje, lepidlo je původem potravinářské a tudíž neškodné, a lak je tvořen na bázi čištěných rostlinných olejů a vosků.

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Bouda Aptus L

Bouda Aptus L

4 290 Kč

Tagy: Boudička, Pelech pro psy