Telefon737 520 104

Bouda Antea L

  • Cena: 4 290 Kč

  • bez DPH: 3 545 Kč

Dostupné možnosti


Bouda Antea L

Dominantou boudy Antea je průčelí se štítem z březového dřevo, lakovaného barvou na bázi rostlinných olejů a vosků. Tělo boudy je z kartonu, který je prodyšný, přesto skvěle izoluje teplo a hluk, pejskům tak poskytne maximální pohodlí. Střecha boudy ukrývá odkládací prostor s poklopem, kam můžete schovat například vodítko, hračky, nebo cokoliv jiného.

  • délka: 70 cm
  • šířka: 47 cm
  • výška: 68 cm

Karton má nejen skvělé tepelné izolační vlastnosti, ale také skvěle tlumí zvuk, poskytuje tak pejskovi tolik důležitý klid a navíc je prodyšný. Celou boudičkou či pelíškem tak neustále proudí čerstvý vzduch


100% český výrobek, nejpevnější vlnitá lepenka na trhu

Ekologický materiál, certifikát FSC

Lakováno olejem OSMO na bázi přírodních látek

Originální konstrukce a design

Vlastní návrh a výroba


Tyto produkty jsou dílem strojové přesnosti a ruční poctivosti. Díky strojovému řezu jsou všechny výrobky kvalitní a dostatečně bytelné, ruční prací pak věnuje český výrobce zvláštní péči jednotlivým kusům. Každý výrobek je proto originál. Vše se vyrábí z ekologických, zdravotně nezávadných materiálů. Použitý karton je ten nejpevnější na trhu, oblíbené březové dřevo krásně vypadá a skvěle se s ním pracuje, lepidlo je původem potravinářské a tudíž neškodné, a lak je tvořen na bázi čištěných rostlinných olejů a vosků.

Průměrné hodnocení produktu

0 / 5

Celkové hodnocení

5
80% Complete (danger)
0

4
80% Complete (danger)
0

3
80% Complete (danger)
0

2
80% Complete (danger)
0

1
80% Complete (danger)
0
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tagy: Boudička, Pelech pro psy