Telefon737 520 104

IR IMUNITA A REGENERACE pro psy a kočky 60g (dříve IMMUNEREGEN)


  • Cena: 577 Kč

  • bez DPH: 502 Kč


IR - Imunita a regenerace pro psy a kočky (dříve Immuneregen)

Veterinární přípravek pro psy a kočky. Díky komplexnímu stimulačnímu účinku na imunitní systém

POUŽITÍ U ZDRAVÝCH ZVÍŘAT

■ Navozuje dobrou kondici a vitalitu zvířat

■ Podporuje apetit

■ Zlepšuje kvalitu a lesk srsti

■ U mladých zvířat zlepšuje kvalitu kostí

■ Zabezpečuje zdravější vývoj

■ Pozitivní přínos v oblasti reprodukce

■ Zmírňuje dopad stresových situací

POUŽITÍ U NEMOCNÝCH ZVÍŘAT

■ Výrazně napomáhá ke zkrácení doby

rekonvalescence

■ Napomáhá rychlejší regeneraci

u kožních onemocnění

■ Zvyšuje imunitu

■ Silné antioxidační a protizánětlivé účinky

DÁVKOVÁNÍ:

PSI: 1 g/10 kg tělesné hmotnosti/den,
KOČKY: 1 g/zvíře/den
(1g = cca zarovnaná čajová lžička)
Prvních 10 dní dvojnásobek denní dávky.
Přimíchává se do krmiva, je nerozpustný ve vodě.

SLOŽENÍ: Extrakt z pšeničných klíčků, fermentované pivovarské kvasnice, spirulina.

UPOZORNĚNÍ: Může obsahovat stopové množství lepku.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 21,2 %, tuk 6,8 %, popeloviny 3,8 %, Ca 0,08 %, P 0,76 %, Cu 12,2 mg/kg, Fe 79,2 mg/kg, Zn 89,7 mg/kg, Mn 83,9 mg/kg.

Immuneregen je 100% přírodní produkt, netoxický, vedlejší účinky nezjištěny.

Skladujte v suchu, při běžné pokojové teplotě

REFERENCE:

KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ – dermatitidy, ekzémy včetně závažných forem – rychlý nástup účinku, rychlý ústup svědivosti, znovuosrstění holých míst, možná alternativa kortikoidů bez vedlejších škodlivých účinků! Upravuje nadměrné línání.

4 letá fena francouzského buldočka, po porodu téměř olysala, po týdnu podávání Immunovetu se začala výrazně zlepšovat (jiná léčba nasazena nebyla), celkem brala Immunovet 1 měsíc, po této době opět hustá lesklá srst. Immunovet podáván několika pacientům s dg. kožním plísňovým onemocněním současně s vakcinací biocan M, pozorována rychlejší obnova srsti.
MVDr. Uzlová Miroslava, Veterinární klinika Břeclav

Immunovet byl testován na malém vzorku pacientů s problémem nadměrného línání. V těchto případech byly doposud používány v naší ordinaci preparáty na bázi biotinu, zinku a omega nenasycených mastných kyselin. Fenka čivavy s prořídlou srstí bez kožních viditelných změn, bez pruritu a bez klinických příznaků endokrinologických onemocnění, po 21. denní terapii Imunovetu, byla po 2 měsících na kontrole. Majitelka byla mile překvapena nejen ústupem línání, ale i hustou lesklou srstí. U ostatních případů se setkávám s podobnou odezvou.
12ti leté fence italského chrtíka s onemocněním paradontu bylo po vyšetření dutiny ústní ultrazvukem a extrakcí 7 zubů nasazeno ATB s Immunovetem. Po týdenní rekonvalescenci vykazuje výbornou kondici. Majitelka popisuje návrat vitality a chuť do života.

MVDr. Zdeněk Blažek ml., ordinace Velké Pavlovice

AUTOIMUNITNÍ ONEMOCNĚNÍ – alergie, atopické ekzémy

Mám chovnou stanici koček plemene ragdoll. Kocoura kterého jsem si dovezla ze zahraničí jsem léčila na oslabenou imunitu. Podávala jsem mu Plerasan, Sangrim a dostával injekce Zylexis – a to dlouhodobě. Jeho stav se však nelepšil. Potom jsem začala podávat Immunovet. Po jednom týdnu jsem zjistila zlepšení a to výrazné. Zároveň jsem Immunovet dávala i ostatním kočkám. Také jsem zjistila, že jsou vitálnější a více příjímají potravu. Upravila se stolice a kočky mírně přibraly na váze.
Jaroslava Dobrovská, CH.S. DE-ROTTE RAC. CZ

NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ – snížení rizik tvorby recidiv, pozitivní efekt i u neoperatibilních pacientů

REZISTENCE NA ANTIBIOTIKA

Přípravek Imunnovet byl nasazen na inf. rýmu u kotěte s inapetencí nereagující na týdenní ATB terapii / amox.clav./ Mukopurulentní výtok z očí a z čenichu rapidně ustoupil již v prvním týdnu podávání. Inicální dávka 1g ráno a 1g večer bez ATB terapie. Po týdnu snížena dávka na 1g denně. Majitelce bylo doporučeno podávání Immunovetu ještě 14 dní. Při kontrolním vyšetření již kotě nevykazovalo klinické příznaky inf.rýmy a přibralo z 1,7kg na 2kg.
MVDr. Zdeněk Blažek ml., Veterinární ordinace Velké Pavlovice

ZÁNĚTLIVÁ A CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ

Přípravek Immunovet jsem použila u několika koček, psů a hlodavců. U kočky s chronickým onemocněním rhinitidou a hnisavou conjunctivitidou se účinek podávání 2g / den projevil již po deseti dnech. Dále jsem dávkovala ještě deset dní 1g / den. Onemocnění naprosto odeznělo a kočka je zdráva. U koček jsem Immunovet též použila u starých a oslabených, s výsledkem překvapivě dobrým. Zvířata přestala být apatická a lépe příjmala potravu, zlepšila se srst. Jedna chovatelka uvádí, že její šestnáctiletý kocour po roce opět vyskakuje na svoje oblíbené křeslo. Podobné výsledky mám i u psů, zlepšují se atopické ekzémy, bez použití jiných léčiv, u starších se opět projevuje vitalita. Dokonce jedna samice Německého boxera, trpící epilepsií a častými třesy hlavy, po čtyřech dnech užívání Immunovetu v dávce 2g / den / 10kg živé hmotnosti třesy hlavy ustaly a dodnes, tj. cca 14 dní od zahájení se již neobjevily.
MVDr. Miroslava Wiktorová, reg. č. KLV 3422

Pětiletá kočka s opakovaným exacerbacemi slizničních erozí v orální oblasti susp. s kalicivirovou etiologií. Po výrazné automutilaci, komplikace sekundární bakteriální infekcí. Přibližně rok opakovaně cca po 3 měsících léčeny sekundární infekce. Projevy vždy částečně ustoupily po homeopatické léčbě, doplněné fytoterapeutikem. Dvakrát použita pro zvládnutí sekundární infekce i ATB. Kočka žije v prostředí více koček v domácnosti. Po doplnění Immnunovetu v předepsaném dávkování příznaky po dvou týdnech podávání ustoupily. Podány dvě měsíční kůry. Dosud nedošlo k navrácení příznaků.
MVDr. Zdeněk Klíma, Brno

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: IR, IR Imunuta a regenerace, Immuneregen psi a kočky, Immuneregen, Doplňky stravy, Lékárnička, Psi, Imunita