Telefon737 520 104

IR IMUNITA A REGENERACE pro psy a kočky 60g (dříve IMMUNEREGEN)Předpokládané datum odeslání: dnes 07.02.2023
Po odeslání Vám bude zboží ve většině případů doručeno následující pracovní den.


 • Cena: 682 Kč

 • bez DPH: 593 Kč


IR - Imunita a regenerace pro psy a kočky (dříve Immuneregen)

Veterinární přípravek pro psy a kočky. Díky komplexnímu stimulačnímu účinku na imunitní systém.

Pro psy, fenky i štěňata. Pro jezevčíky, zlaté retrívry, německé ovčáky i čivavy. Biopreparát IR je vhodný zkrátka pro všechny pejsky a to nejen ty nemocné či staré, ale udržuje v dobré kondici i ty zdravé. Přípravek je prodáván v různých velikostních baleních podle váhy pejska, aby vyšel na měsíční kúru. Nabízíme rovněž výhodnější velké balení (450 g) pro majitele velkých psů a smeček.

100% přírodní vitamíny pro psy

Preparát IR pomůže při nejrůznějších potížích – od banálních průjmů, přes zánětlivé stavy, autoimunitní onemocnění (alergie, ekzémy, apod.), až po „celkové opotřebování“ a ztrátu zájmu o okolí a ochotu k pohybu u starých zvířat. A to všechno s vynikajícími výsledky.


POUŽITÍ U ZDRAVÝCH ZVÍŘAT

 • Zvyšuje celulární buněčnou odezvu po vakcinaci
 • Zlepšuje metabolismus a konverzi krmiva
 • Udržuje zdraví a vitalitu
 • Podporuje apetit
 • Pozitivní přínos v oblasti reprodukce
 • Zlepšuje vitalitu a lesk srsti
 • U mladých zvířat zlepšuje kvalitu kostí
 • Zmírňuje dopad stresových situací


POUŽITÍ U NEMOCNÝCH ZVÍŘAT

 • Pro výrazné posílení imunity
 • Při kožních onemocněních (dermatitidy, ekzémy, včetně závažných forem) napomáhá znovuosrstění
 • Při svědivosti, lízání, změněných oblastí – jak u autoimunitních, tak i u onemocnění doprovázených pruritem; pooperačních ran
 • Účinný při průjmových onemocněních
 • Snižuje počet respiračních onemocnění
 • Při nákazových a zánětlivých onemocněních
 • Při nádorových onemocněních
 • Zkracuje dobu rekonvalescence po operacích (zejména v dutině břišní a na kostech)


Podávání a dávkování IR(Imunita a Regenerace) pro psy

Ideálním způsobem podání preparátu je posypat jím vlhké krmivo (konzervy nebo kapsičky). Pokud pejska krmíte výhradně suchým, granulovaným krmivem, doporučujeme IR(Imunita a Regenerace) podat následně rozmíchaný ve velmi malém množství vody, jogurtu apod. Je možné též podat v pamlsku (v kousku taveného sýra, psí paštice). V krajním případě, pokud zvíře nechceIR(Imunita a Regenerace) pozřít v žádné formě, což se stává pouze výjimečně, můžete ho rozmíchat v malém množství vody a aplikovat stříkačkou přímo do tlamy.

Dávkování

1g/10kg tělesné váhy/den (1 gram = cca zarovnaná čajová lžička)

Doporučujeme prvních 10 dní podávat dvojnásobek denní dávky. Při akutních stavech (silné záněty, pooperační stavy, závažné kožní potíže se svědivostí) můžete nasadit až trojnásobek denní dávky. Pak postupně snižovat na běžnou udržovací dávku. IR lze brát i dlouhodobě, je nenávykový. I při náhodném předávkování nic nehrozí.


JAK DLOUHO IR VYDRŽÍ?

 • Balení 40g: Pro pejska o hmotnosti do 10 kg na období cca 1 měsíce.
 • Balení 60g: Pro psa o hmotnosti do 15 kg na období cca 1 měsíce.
 • Balení 80g: Pro psa o hmotnosti do 20 kg na období cca 1 měsíce.
 • Balení 120g: Pro psa o hmotnosti do 30 kg na období cca 1 měsíce.
 • Balení 160g: Pro psa o hmotnosti do 40 kg na období cca 1 měsíce.
 • Balení 200g: Pro psa o hmotnosti do 50 kg na období cca 1 měsíce.
 • Balení 450g: Zvýhodněné balení majitelům velkých psů a smeček. 


SLOŽENÍ: IR obsahuje specifický druh fermentovaných kvasnic, pšeničných klíčků (neobsahují lepek – na rozdíl od „dospělé“ pšenice) a speciální druh spiruliny (sladkovodní řasa), která mj. přispívá k navození správné acidobazicity organismu.

UPOZORNĚNÍ: Může obsahovat stopové množství lepku.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 21,2 %, tuk 6,8 %, popeloviny 3,8 %, vápník 0,08 %, fosfor 0,76 %, měď 12,2 mg/kg, železo 79,2 mg/kg, zinek 89,7 mg/kg, mangan 83,9 mg/kg

Immuneregen je 100% přírodní produkt, netoxický, vedlejší účinky nezjištěny.

Skladujte v suchu, při běžné pokojové teplotě


REFERENCE:

KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ – dermatitidy, ekzémy včetně závažných forem – rychlý nástup účinku, rychlý ústup svědivosti, znovuosrstění holých míst, možná alternativa kortikoidů bez vedlejších škodlivých účinků! Upravuje nadměrné línání.

4 letá fena francouzského buldočka, po porodu téměř olysala, po týdnu podávání IR se začala výrazně zlepšovat (jiná léčba nasazena nebyla), celkem brala IR 1 měsíc, po této době opět hustá lesklá srst. IR podáván několika pacientům s dg. kožním plísňovým onemocněním současně s vakcinací biocan M, pozorována rychlejší obnova srsti.
MVDr. Uzlová Miroslava, Veterinární klinika Břeclav

IR- Imunita a regenerace - byl testován na malém vzorku pacientů s problémem nadměrného línání. V těchto případech byly doposud používány v naší ordinaci preparáty na bázi biotinu, zinku a omega nenasycených mastných kyselin. Fenka čivavy s prořídlou srstí bez kožních viditelných změn, bez pruritu a bez klinických příznaků endokrinologických onemocnění, po 21. denní terapii IR, byla po 2 měsících na kontrole. Majitelka byla mile překvapena nejen ústupem línání, ale i hustou lesklou srstí. U ostatních případů se setkávám s podobnou odezvou.
12ti leté fence italského chrtíka s onemocněním paradontu bylo po vyšetření dutiny ústní ultrazvukem a extrakcí 7 zubů nasazeno ATB s IR. Po týdenní rekonvalescenci vykazuje výbornou kondici. Majitelka popisuje návrat vitality a chuť do života.

MVDr. Zdeněk Blažek ml., ordinace Velké Pavlovice

AUTOIMUNITNÍ ONEMOCNĚNÍ – alergie, atopické ekzémy

Mám chovnou stanici koček plemene ragdoll. Kocoura kterého jsem si dovezla ze zahraničí jsem léčila na oslabenou imunitu. Podávala jsem mu Plerasan, Sangrim a dostával injekce Zylexis – a to dlouhodobě. Jeho stav se však nelepšil. Potom jsem začala podávat IR- Imunita a regenerace. Po jednom týdnu jsem zjistila zlepšení a to výrazné. Zároveň jsem IR- Imunita a regenerace (dříve Immunovet nebo Imuneregen) dávala i ostatním kočkám. Také jsem zjistila, že jsou vitálnější a více příjímají potravu. Upravila se stolice a kočky mírně přibraly na váze.

Jaroslava Dobrovská, CH.S. DE-ROTTE RAC. CZ


REZISTENCE NA ANTIBIOTIKA

Přípravek IR- Imunita a regenerace byl nasazen na inf. rýmu u kotěte s inapetencí nereagující na týdenní ATB terapii / amox.clav./ Mukopurulentní výtok z očí a z čenichu rapidně ustoupil již v prvním týdnu podávání. Inicální dávka 1g ráno a 1g večer bez ATB terapie. Po týdnu snížena dávka na 1g denně. Majitelce bylo doporučeno podávání IR- Imunita a regenerace ještě 14 dní. Při kontrolním vyšetření již kotě nevykazovalo klinické příznaky inf.rýmy a přibralo z 1,7kg na 2kg.
MVDr. Zdeněk Blažek ml., Veterinární ordinace Velké Pavlovice

ZÁNĚTLIVÁ A CHRONICKÁ ONEMOCNĚNÍ

Přípravek IR- Imunita a regenerace (dříve Immunovet nebo Imuneregen) jsem použila u několika koček, psů a hlodavců. U kočky s chronickým onemocněním rhinitidou a hnisavou conjunctivitidou se účinek podávání 2g / den projevil již po deseti dnech. Dále jsem dávkovala ještě deset dní 1g / den. Onemocnění naprosto odeznělo a kočka je zdráva. U koček jsem IR též použila u starých a oslabených, s výsledkem překvapivě dobrým. Zvířata přestala být apatická a lépe příjmala potravu, zlepšila se srst. Jedna chovatelka uvádí, že její šestnáctiletý kocour po roce opět vyskakuje na svoje oblíbené křeslo. Podobné výsledky mám i u psů, zlepšují se atopické ekzémy, bez použití jiných léčiv, u starších se opět projevuje vitalita. Dokonce jedna samice Německého boxera, trpící epilepsií a častými třesy hlavy, po čtyřech dnech užívání IR v dávce 2g / den / 10kg živé hmotnosti třesy hlavy ustaly a dodnes, tj. cca 14 dní od zahájení se již neobjevily.
MVDr. Miroslava Wiktorová, reg. č. KLV 3422

Pětiletá kočka s opakovaným exacerbacemi slizničních erozí v orální oblasti susp. s kalicivirovou etiologií. Po výrazné automutilaci, komplikace sekundární bakteriální infekcí. Přibližně rok opakovaně cca po 3 měsících léčeny sekundární infekce. Projevy vždy částečně ustoupily po homeopatické léčbě, doplněné fytoterapeutikem. Dvakrát použita pro zvládnutí sekundární infekce i ATB. Kočka žije v prostředí více koček v domácnosti. Po doplnění  IR- Imunita a regenerace (dříve Immunovet nebo Imuneregen) v předepsaném dávkování příznaky po dvou týdnech podávání ustoupily. Podány dvě měsíční kůry. Dosud nedošlo k navrácení příznaků.

MVDr. Zdeněk Klíma, Brno


ONEMOCNĚNÍ JATER

Dobrý den, chtěla bych se podělit se zkušenostmi s podáváním IR naší 5- leté fence Sáře. Podávat jsme ho začala fence před rokem - kdy měla hodně špatné jaterní testy, byla vyhublá, stále se třásla, všeho se bála - těžko zvládala stres -jakkoliv hlučné zvuky jí děsily. Byla jsem z toho nešťasná, nevěděla jsem, jak jí mám pomoci. Přípravek IR jsem podávala zhruba rok. Po prvním týdnu podávání došlo ke zlepšení psychického stavu fenky. Začala být veselá, přestávala se pomalu bát. Měla jsem z prvních úspěchů obrovskou radost. Díky špatným jaterním testům jsem se rozhodla podávat IR dlouhodobě. Nyní to je rok - fenka opravu vypadá spokojeně - chová se vesele - stres je pryč. Fyzicky je taky v dobré kondici, není už vyhublá. Jsem ráda, že je ze Sáry opět naše spokojená fenka.

Daniela Dušková, Horní Čermná


NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ – snížení rizik tvorby recidiv, pozitivní efekt i u neoperatibilních pacientů

PES – novotvar, regenerace, rekonvalescence, apetit, vitalita ½

Přípravek IR jsme začali podávat našemu jezevčíkovi (15 let) poté, kdy se mu letos v květnu objevila na krku velká boule. Nejdříve se veterinář domníval, že se jedná o zvětšenou uzlinu. Bral dvoje antibiotika, ale ani jedny nezabraly. Bylo nám doporučeno vyzkoušet nějaké přípravky na zlepšení imunity. Začali jsme mu podávat IR (ze začátku dvojitou dávku). Uzlina se mu během krátké chvilky výrazně zmenšila (téměř nehmatná). Po nějaké době se bohužel uzlina začala opět zvětšovat, proto mu na veterině provedli biopsii a zjistili, že se nejedná o zvětšenou uzlinu, ale o neprůchodnost slinné žlázy. V té době na tom byl jezevčík už hodně špatně - nechodil a nežral. Veterináři mu část tekutin z boule odsáli a opět jsme nasadili zvýšenou dávku IR. Boule se nám zcela neztratila, ale pejsek je vitální, běhá, žere a chce si hrát.

Jana Májová, Chotěboř


PES – otlaky na lokti

Chtěla bych zhodnotit podávaní přípravku IR svému 11 letému buldočkovi. Pes měl na loketním kloubu nepěkný otlak, který mu vadil při chůzi a nedařilo se ho zahojit. Potýkal se s ním skoro rok.Natírala jsem různými bylinnými mastmi jako měsíček lekařský, heřmánek a koupala ve slezu. Pak jsem dostala reference na vynikající výsledky přípravku IR. Začala jsem jej pejskovi podávat a otlak vymizel asi po měsíci podávání. Taky jsem pozorovala, že pejsek je více akční. IR dávám i svému 9 letému buldočkovi jako prevenci. Přípravek vřele doporučuji.

Richterová Eva, Kopřivnice


KOČKA – karcinom na kosti, apatie, nechutenství, vitalita

Máme doma desetiletou kočku, největšího mazlíčka všech členů naší rodiny. Začátkem letošního roku jsem si všimla, že začíná pokulhávat na zadní nožičku. Její stav se neustále zhoršoval, postupně přestávala přijímat potravu, začala být apatická, přestala mít zájem o okolí. Proto jsem s ní v březnu navštívila veterinárního lékaře. Po vyšetření bylo zjištěno, že má zhoubný nádor na kosti. Byla nám navržena buď amputace celé zadní nožičky (to jsem ihned zamítla) nebo vyzkoušet preparát IR pro posílení imunity. Okamžitě jsme začali s doporučenou léčbou.

Po třech týdnech užívání IR se začal její stav viditelně zlepšovat.

Začala znovu žrát, přibrala na svoji původní váhu, má krásnou hustou a lesklou srst. Přípravek IR užívá již 7 měsíců, prozatím je v dobré kondici se zájmem o okolí. Nádor na kosti zadní nožičky samozřejmě přetrvává, ale kočka "zatím" netrpí bolestí a má ještě pořád zájem o okolí. Jsem přesvědčena, že jí preparát ulehčuje důstojně překonat poslední období jejího života.

Jitka Gargelová, Olomouc


PES - novotvar na tlapce, zvýšené línání, olysání (MVDr.)

Čtyřletý labrador se u nás v ordinaci objevil asi před 6 měsíci kvůli útvaru v meziprstí na pravé hrudní končetině, což způsobovalo i kulhání.

Tento útvar byl chirurgicky odstraněn, ovšem po čase se na téže pacce objevil znovu v jiném místě. Majitelka další operaci odmítla, lokálně se tedy aplikovaly enzymatické masti s částečným úspěchem, dále pak masti s obsahem kortikoidů a látek ovlivňujících imunitní systém. Stav se střídavě zlepšoval a opět zhoršoval, navíc je pes epileptik a trpí dlouhodobě zvýšeným línáním s tvorbou lysin a musel být opakovaně ošetřován lokálními i celkovými antibiotiky, došlo i na ostříhání srsti.

Po nasazení přípravku IR pes zarůstá hustou srstí a útvar na tlapce zcela vymizel. Zlepšení pozorováno už po deseti dnech, kdy byla dle doporučení podávána dvojitá dávka přípravku.

MVDr. Ivana Stodůlková, veterinární ordinace Blansko


PES – stáří, nádor mléčné lišty, luxace pately, ústup bolestivosti, vitalita ½

S přípravkem IR jsem se seznámila poprvé v listopadu 2015 na doporučení paní veterinářky. IR jsme začali podávat (a stále podáváme) naší v té době 10 a půl let staré fence Čínského chocholatého pejska. Fenka má nádorek na mléčné žláze a po konzultaci s několika veterináři, kteří operaci moc nedoporučovali, jsme se rozhodli pro alternativní léčbu. Fenka byla léčena homeopatiky. Denně jsme jí k homeopatikům začali přidávat IR. Asi po týdnu užívání jsme pozorovali nárůst energie, hravost a celkově ožila. Je vidět, že má radost ze života. Také již nějakou dobu trpěla luxací pately, která se po užívání IR také zlepšila. Dříve hodně často běhala po třech nožkách. Teď je to obráceně, jen po delší vycházce si párkrát poskočí po třech a opět běhá po všech čtyřech. V srpnu jí bude 12 roků a podle paní veterinářky na svůj věk vůbec nevypadá a s jejím zdravotním stavem je velmi spokojená.

Eva Dostálová, Adamov


PES – prevence po operaci karcinomu, vyhojení kožních problémů, vitalita

Přípravek IR jsem začala Africe (kříženec – rhodéský ridgeback, irský setr, německý boxer) podávat poté co jí byl diagnostikován a vyoperován zhoubný nádor velikosti půlky tenisového míčku. Který zatím nemetastázoval, ale poloha byla nebezpečná vzhledem k tomu, že se nacházel vedle análních žláz. Rok po operaci nebyla zaznamenaná recidiva. Při podávání přípravku dochází k viditelnému zlepšení barvy a lesku srsti. Rovněž se rychleji hojí kožní exémy. Kůže se zhojí a začne se v postižených místech osrsťovat. Afrika má téměř deset let, ale IR je pro ni vždy jako elixír mládí :)

Průměrné hodnocení produktu

0 / 5

Celkové hodnocení

5
80% Complete (danger)
0

4
80% Complete (danger)
0

3
80% Complete (danger)
0

2
80% Complete (danger)
0

1
80% Complete (danger)
0
Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: IR, IR Imunuta a regenerace, Immuneregen psi a kočky, Immuneregen, Doplňky stravy, Lékárnička, Psi, Imunita