Essential Foods výhodný dvojpack - zvolte příchuť + DOPRAVA ZDARMA

Výrobce: Essential Foods
Dostupnost: Na skladě
Cena: 2 370Kč 2 540Kč
bez DPH: 2 061Kč

Dostupné varianty:

* 1. Příchuť Essential:
* 2. Příchuť Essential:

Essential Foods Výhodný Dvojpack

Zvolte si libovolnou kombinaci příchutí. Nejen, že ušetříte, ale jinou příchutí uděláte radost i Vašemu pejskovi.

Kompletní krmivo pro psy a kočky obsahuje až 70% masa, ryb, vajec a 30% ovoce, zeleniny, lesních plodů, semen a bylin.

Essential Foods je dánský rodinný podnik s velmi vysokými nároky na kvalitu krmiv pro psy a kočky. Zakladatel společnosti Christian Degner Elsner věří, že se mu podaří skrze vysoce kvalitní krmivo Essential výrazně ovlivnit život Vašich mazlíčků a zároveň i ten Váš a to je hlavní důvod proč je zde – sloužit a napomáhat ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu. Kvalita výživy jednoznačně ovlivňuje chování, vzhled, kondici a hlavně zdraví vašich miláčků. Čerstvost je jeden ze základních pilířů krmiva Essential. V zájmu zachování čerstvosti a šťavnatosti každá receptura obsahuje 35% čerstvého masa, které se vaří za nízkých teplot 90 stupňů, zaručujících zachování přírodních vlastností surovin.

 

Varianty příchutí

Essential Foods Beginning -  Kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti max. 15kg. Obsah živočišných surovin 70% (čerstvé a sušené kuře, kachna, losos, pstruh a vejce)

Essential Foods Beginning Large Breed - Kompletní krmivo pro štěňata a juniory vážící v dospělosti více, jak 15kg bez obilovin. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce)

Essential Foods Contour - První kompletní bezobilná dieta na trhu, vhodná pro kastrované psy, či pro psy s nadváhou. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce)

Essential Foods Estate Living - Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsah živočišných surovin 60% (čerstvé a sušené jehněčí, jelen, kuře, vejce)

Essential Foods Nautical Living - Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsah živočišných surovin 60% (čerstvý a sušený losos, pstruh, sleď, sezónní ryby a vejce)

Essential Foods Older - Kompletní krmivo upravené a vhodné pro starší psy bez obilovin. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce)

Essential Foods Stamina -  Kompletní krmivo pro vysoce aktivní psy všech plemen bez obilovin. Obsah živočišných surovin 70% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce)

Essential Foods Superior Living - Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen bez obilovin. Obsah živočišných surovin 65% (čerstvé a sušené kuřecí maso, kachní maso, losos, pstruh a vejce)

Přizpůsobte krmnou dávku váze, aktivitě a životnímu stylu vašeho psa.

Přesné složení a dávkování naleznete v detailu jednotlivých krmiv.

Po celý den musí mít pes přístup k misce s vodou.

Doprava
Doprava zdarma

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: