Telefon737 520 104

Chladící ručník KewlTowel™ - modrý 30x70cm


  • Cena: 480 Kč

  • bez DPH: 397 Kč


KewlTowel™ chladící ručník

Cool KewlTowel™ - chladící ručník - 30 x 70 cm je vyroben ze speciální tkaniny s vysokou absorbcí vody. Ideální pro osvěžení obličeje, rukou, krku při sportu a náročnější fyzické aktivitě. Součástí ručníku je plastový obal, který jej udržuje dlouho vlhký. Po namočení poskytuje 2 - 3 hodiny ochlazení, nenamočí vaše oblečení.


Poraďte si s horkem díky chladivému ručníku!

Prodloužíte si trénink, zpříjemněte práci, ulevte si ochlazením! S naším KewlTowel chladícím ručníkem se budete se cítit lépe během pár sekund!


Okamžitá úleva během horkých dnů

Chladivý ručník je revoluční novinkou a velkým pomocníkem pro každého amatérského i profesionálního sportovce, který chce prodloužit svůj trénink. Ručník vás zchladí během pár sekund a pomůže vám dosáhnout tréninkových cílů rychleji a bezpečněji.


Stačí jen trochu vody

Ručník se velmi snadno používá - stačí ho namočit a lehce vymačkat přebytečnou vodu. Ručník se začne ihned ochlazovat a poskytne vám osvěžující pocit, který potrvá hodiny. Chladivý ručník si můžete umístit na čelo, krk, paže nebo si jej omotejte kolem hlavy a zakryjte zátylek. Nebude vám horko a zůstanete chránění.


Namočený ručník vydrží chladit přibližně 2 hodiny. Když látka přestane chladit, stačí ji pouze znovu namočit a vymačkat přebytečnou vodu, toť vše! A opět si můžete dopřávat báječný chladivý efekt bez namočení prádla.


KDY DOPORUČUJEME POUŽÍVAT chladící ručník KewlTowel:

* při běhání

* pro posilování a fitness aktivity

* na kolečkové brusle

* na túry

* na kolo

* na lezení po skalách

* na tenis

* pro týmové sporty (fotbal, volejbal, basketbal...)

* na golf

* pro veškeré venkovní aktivity v teplém počasí - venkovní práce, zahrádkaření....


Skvělý pro sportovce, seniory, těhotné ženy, děti, řemeslníky a dělníky, ale i domácí mazlíčky!

Mnoha lidem vadí horko z řady různých důvodů, tento ručník pomůže všem. Ručník lze používat kdekoliv - na hřišti, při práci venku, v autě, na pláži nebo v pohodlí domova.


PRO KOHO JE chladící ručník KewlTowel obzvláště VHODNÝ:

* sportovcům při náročných profesionáních výkonech i pro rekreační sportovce

* seniorům a dětem kvůli jejich snížené schopnosti termoregulace

* osobám s kardiovaskulárními problémy a vysokým tlakem

* těhotným ženám

* ženám s návaly horka při menopauze

* dělníkům a řemeslníkům pracujícím venku v teplém prostředí

* kutilům a zahradníkům

* poslouží i domácím mazlíčkům k ochlazení třísel a břicha


Chladivý ručník vás dokonale ochladí, snižuje tepelný stres a bojuje s únavou. Inovativní technologie, kterou si zamilujete, jedinečný chladivý materiál, který neobsahuje žádné chemikálie, nenamáčí okolní oblečení.


BALENÍ OBSAHUJE

1x chladivý ručník KewlTowel

1x plastový tubus k udržení vlhkosti


Rozměry ručníku: 30 x 70 cm.


INSTRUKCE K ZACHÁZENÍ S CHLADIVÝM RUČNÍKEM KewlTowel:

Před prvním použitím propláchněte teplou vodou a usušte. Poté vždy před použitím ručník vyjměte z obalu, ještě složený jej nejprve ponořte do vody na několik minut, aby se celý nasákl vodou. Pak z něj lehce vymačkejte přebytečnouj vodu (nikdy jej intenzivně neždímejte kroucením!) a pak šetrně rozložte. Materiál při vysychání tvrdne, proto ručník ukládejte do ochranného obalu ještě vlhký.


Společnost TechNiche vyrábí celou kolekci chladícího oblečení a doplňků:

Výrobky HyperKewl využívají moderní profesionální systémy, které byly vyvinuty pro americkou armádu, která je využívá v náročných podmínkách. Produkty HyperKewl jsou také velmi využívané profesionálními sportovci - běžci, cyklisty, závodníky Formule 1, motorkáři... Díky oblečení HyperKewl můžete být příjemně ochlazeni i vy. V nabídce najdete například chladící vestu, šátek na krk, kšiltovku nebo čepici, které vám zpříjemní horké letní dny.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: Chladící sortiment, HyperKewl™ Cool Wrap, Chladící kšiltovka, Pro lidi. Hyperkewl