Telefon737 520 104

Brit Care Dog Sensitive Venison & Potato 12kg


  • Cena: 1 291 Kč

  • bez DPH: 1 123 Kč


Brit Care Dog Sensitive Venision and Potato

Superprémiové, hypoalergenní granule Brit Care Venison pro dospělé psy všech plemen, zvěřina s bramborami, je špičkové krmivo se zvěřinou a speciálně upravenými bramborami.
Granule Brit Care Venison jsou vhodné nejen pro psy s různými alergiemi, ale i pro psy naprosto zdravé, kteří mají rádi občasnou změnu krmiva.
Jsou také dobrou volbou pro vyznavače nekonvenčního, moderního krmení psů.
Granule Brit Care Venison jsou bez obilovin, vyrobené ze zvěřiny a brambor. Bramboryjsou upravené na speciální, moderní extruzní lince, díky čemuž jsou pro psa jinak nevhodné brambory zcela stravitelné. Funguje to tak, že škrob v syrové bramboře má určitý tvar, díky kterému je pro psa nestravitelný. V extruzní lince se brambora slisuje pod tlakem, zahřeje se a pak je prudce uvolněna do běžné teploty a tlaku. Díky tomuto procesu se změní právě tvar škrobu a brambora se stává stravitelnou. Jednoduché a fungující.

Složení:

Maso ze zvěřiny a produkty ze zvěřiny, bramborové vločky, bramborový protein, drůbeží tuk, lososový olej, přírodní chuť, sušená jablka, pivovarské kvasnice, extrakt z juky, minerální látky, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, DL-methionin, L-lysin, mannan-oligosacharidy, frukto-oligosacharidy, organická měď, organický selen, niacin, pantotenan vápenatý, kyselina listová, cholinchlorid, biotin, vitamin A, vitamin D3, vitamin E (alfa-tokoferol)

Jakostní znaky v 1 kg : Proteiny 25 %, Tuk 13 %, Vlhkost 10 %, Popel 6,5 %, Vláknina 2,5 %Vápník 1,5 %, Fosfor 1 %, Vitamín A 20000 m.j., Vitamín D3 1500 m.j., Vitamín E 500 mg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Podobné výrobky

Tagy: Brit Care dog, Granule pro psy, Granule pro psy 10-15kg, Adult granule, All Breed, Zvěřinové granule